Domů Domácnost 5 důvodů proč si sehnat bydlení v Praze!

5 důvodů proč si sehnat bydlení v Praze!

Rozhodujete-li se, kde se usadit a založit rodinu, příp. kde se usadit s rodinou, vězte, že ideálním místem je Praha. Můžete zde najít byty i domy různých stylů, velikostí, s letitou historií či úplně nové… Nabídky jsou pestré a s přispěním kvalitní realitní kanceláře, jako např. www.sekyragroup.cz, rychle najdete ten nej domov pro vás. Co nás do Prahy tak táhne a v čem tkví její přednosti?

Široká nabídka bytů

Ať už hledáte starší nebo nové byty v Praze 10 či kdekoli jinde v hlavním městě, vězte, že jsou stále k dispozici. Nabízí dostatek komfortu, můžete si vybrat menší i větší užitné plochy, mezonetové byty, podkrovní, jednoduše ať už vaše duše baží po čemkoli, právě tady si splníte vaše přání.

Skvělá sociální vybavenost

Poblíž bydliště budete mít v drtivé většině obchody, restaurace, zdravotní zařízení, školky i školy. Vyberete-li si okrajovou část Prahy, ke všemu budete mít dobrou dopravní dostupnost. Můžete navštívit kina, divadla, koncerty, dopřát tělu zápřah ve fitness centru, můžete se věnovat různým koníčkům, naučit se šít, hrát golf, nemezené možnosti se zde nabízí i vašim dětem…

I v Praze je zeleno

Mnoho bytových domů disponuje vlastní zelení anebo si můžete vyjít do mnoha parků. Mnoho částí Prahy se zelení aktivně zabývá a dopřává obyvatelům stále komfortnější místa k odpočinku. Nové výstavby se hřišti pro děti, cyklostezkami a jinými místy pro volnočasové aktivity právem pyšní a pořídíte-li si zde bydlení, určitě budete spokojeni!

Dostatek pracovních příležitostí

Mezi velkou výhodu Prahy patří skvělá nabídka pracovních míst. Ať už jste v kterékoli věkové kategorii, jistě tady najdete pozici, která se vám bude líbit a kterou si přejete. Stačí aktivně hledat, rozeslat životopis a dříve nebo později práci najdete!

{httpv://www.youtube.com/watch?v=g6XYhC-vKEM}

Úspory pro vaši kapsu

Díky široké nabídce si můžete zvolit i byty, které vám ušetří peníze za vydané energie. Nové byty Praha 9, které se právě staví, zajistí majitelům nejen komfortní bydlení, ale i nízkoenergetický standard! Jde o zajímavou alternativu ke klasickým rezidenčním čtvrtím.

Navštivte Sekyra Group a prohlédněte si aktuální nabídku, ze které si jistě vyberete.

Musíte si přečíst