Domů Domácnost Zahrada a květiny 4 tipy pro nezapomenutelnou jarní party na zahradě

4 tipy pro nezapomenutelnou jarní party na zahradě

Rozhodla jste se přivítat jaro skvělou party pro své nejbližší? Jistě ocení, když je při příležitosti prvního teplejšího víkendu pozvete na svou zahradu. Ale čím je překvapit a na co nezapomenout? Nemáte-li s organizací akce tohoto druhu žádné předchozí zkušenosti, budou se vám hodit následující tipy.

1. Švédské stoly jsou lepší než společné stolování

Je lepší společné stolování, nebo švédské stoly? Vzhledem k tomu, že každý preferuje jiné chutě, není dobré hostům servírovat stejné jídlo. Připravte od „všeho trochu“ a nechte je, ať si sami vyberou to, co jim nejvíce chutná. A nezapomeňte ani na vegetariány a vegany – budou-li na party lidé, kteří maso odmítají, neměli by být o hladu.

2. Nealkoholických nápojů není nikdy dost

Pořadatelé party se většinou paradoxně bojí, aby nedošel alkohol, ale nakonec není nedostatek piva, vína či tvrdšího pití – dojdou minerální vody a limonády. S tím byste měla počítat a raději se dobře zásobit i nealkem. Jinak budete muset hostům nabízet čistou vodu z kohoutku.

3. Párty stan ochrání hosty před nepřízní počasí

Jarní počasí bývá nevyzpytatelné. Nebe se zatáhne a prudký liják zničí švédské stoly i účesy přítomných dam. Podobné katastrofě lze přitom zabránit poměrně snadno. Řešení představují zahradní párty stany, které jsou k mání v různých rozměrových variantách. Investice do mobilního přístřešku nebudete litovat – poslouží vám nejen jako ochrana před deštěm, ale i jako příjemné stinné útočiště během letních pařáků.

Zahradní párty stany nachází využití při venkovních akcích všeho druhu a lze je doplnit moskytiérou, osvětlením (velmi pěkně vypadají moderní LED pásky) a dalším příslušenstvím.

Tip: Kde seženete zahradní altánky za dobrou cenu?

Kvalitní zahradní altánky klasické i nůžkové konstrukce najdete u specializovaného prodejce na t-zbozi.cz. S výběrem vhodného typu a příslušenství vám ochotně poradí.

4. Nezapomeňte na zábavu

K tomu, aby byla party nezapomenutelná, nestačí jen pozvat pár lidí a dobře je nakrmit. Měla byste se postarat o zábavný program. Možností je spousta – tanec, společenské hry nebo třeba karneval. Hlavní je, aby se hosté nenudili a měli se ještě o čem dlouho bavit!

Musíte si přečíst