Domů Domácnost Interiéry 3 tipy na novou podlahu do obývacího pokoje

3 tipy na novou podlahu do obývacího pokoje

Čeká vás rekonstrukce nebo nová výstavba? Prodejna podlah v Prostějově, T-parket s.r.o., vám nabídne široké spektrum svých podlahových krytin. Vstupte do světa Livyn plného pohodlných a kvalitních podlah s přirozeným vzhledem.

Pro jakou podlahu se rozhodnout?

Pokud se nyní právě rozhodujete pro určitý typ podlahy do nového nebo renomovaného interiéru, máte zde opravdu z čeho vybírat. Luxusní vinylové podlahy s dokonale přirozeným vzhledem jsou nerozeznatelné od přírodního dřeva a disponují mnohými praktickými výhodami kvalitního syntetického materiálu. Zejména je to rychlá pokládka zvolené podlahové krytiny a pak následuje její zcela nenáročná údržba. Pokud jste z Prostějova a okolí, určitě se podívejte na vinylové podlahy Prostějov, T-parket s.r.o..

Dřevěné podlahy

Nesmrtelnou klasikou jsou dřevěné podlahy Prostějov, kde společnost, T-Parket s.r.o. nabízí třeba podlahy německého výrobce HOCO. Dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy jsou kvalitní a mají dlouhou životnost. Klasické lepení s typem pero – drážka je zcela spolehlivé a bezpečné. Celoplošné lepení totiž o hodně zlepší kročejovou hlučnost ve všech prostorách bydlení i komerčních ploch. Podlahy pokládané plovoucím způsobem jsou třívrstvé podlahy se zámkem HOCOtoploc nebo 5G. Můžete vybírat duby v typu natur nebo rustik v mnoha barevným povrchovým úpravám HOCOstyle. V nabídce podlah dvouvrstvých najdete dub, buk, jasan, javor, třešeň či exotické dřeviny.

Plovoucí vinylové podlahy i linoleum vhodné pro alergiky

Pokud sháníte vinylové plovoucí podlahy Prostějov, navštivte prodejnu T-parket s.r.o. a prohlédněte si vinylové podlahy Gerflor. Společnost neustále investuje do výzkumu a jejím cílem je poskytnout svým zákazníkům vysoce kvalitní podlahy. Ty jsou neustále nově inovované a založené na nejnovějších poznatcích. Výhodou podlah Geflor je mnohem jednodušší pokládka i použití. Poskytují naprosto optimální komfort, inovativní a působivé dekory a vyznačují se mimořádnou odolností proti jejich poškození. Tohoto výrobce také charakterizuje velký respekt k životnímu prostředí. Jestliže jste se rozhodli naopak pro linoleum Prostějov, právě tento typ podlahové krytiny provází dlouhá životnost, vysoká odolnost proti velkému zatížení a vtisku nepříjemných koleček od nábytku a zejména kuřáky zaujme asi odolnost vůči vypálení hořící cigaretou. Pro linoleum je také charakteristická voděodolnost, hygienická nezávadnost, antistatické a protialergické vlastnosti. Nové dekory vás určitě překvapí.

Musíte si přečíst