Domů Móda 3 tipy, jak vybrat správné jeansy, ve kterých budete sexy

3 tipy, jak vybrat správné jeansy, ve kterých budete sexy

Vybíráte jeansy a máte problém s tím, že zdaleka ne v každých se cítíte dobře a sexy? Nejste v tom sami. Výběr kalhot obecně není jednoduchý. Některé dokonce opticky přidávají kila, v jiných jsme zase jako „strašáci“, zkrátka kalhoty a jeansy zejména by měly sedět jako ulité, taková druhá kůže. Máme pro vás 3 tipy, jak si tento výběr zjednodušit.

Oblečení musí kopírovat váš styl

První důležitou zásadou je, abyste vybrali přesně to, co ladí vašemu stylu. Ať už vybíráte kalhoty, mikiny nebo trička. Každý jsme jiný a každý máme trochu jiné preference. A také rizikové partie, co si budeme povídat. Máme pro vás zajímavý tip, co třeba Freddy kalhoty, které udělají z každé postavy tu ideální? Je to jednoduché. Tyto jeansy totiž disponují patentovanou technologií WR.UP, která nadzvedne zadeček a hezky jej zaoblí tak, abyste se v nich cítili příjemně a žensky.

Nesmí nikde tlačit, ani padat

Při výběru dbejte na to, abyste v jeansech nebyli doslova „narvaní“. Je sice pravda, že pokud jsou kalhoty strečové, trochu povolí, ale rozhodně ne o jedno či dvě čísla. Naopak hledáte-li zdánlivě pohodlný model a řešíte to o „něco“ větší velikostí, opět chyba lávky. Zkuste zvolit něco mezi, a hlavně dát na svůj selský rozum. Freddy jeans máme v nabídce v několika velikostech tak, aby si každý mohl vybrat přesně takové, které potřebuje.

Na vzhledu záleží

Ano, v případě oblečení rozhodně. Módu vybíráme především podle toho, jestli se nám líbí. A my vám můžeme zaručit, že push-up jeans vás zaujmou na první pohled. Co třeba se sepraným vzorem? Tyto kalhoty působí velmi něžně a příjemně. Oblíbené jsou také roztrhané jeansy, které si oblíbili zejména mladí lidé. Nebo kalhoty s „maskáčovým či hadím“ designem. Zkrátka fantazii se meze nekladou. V naší nabídce najdete modely, které vám budou slušet, a navíc dokonale oživí váš šatník. Nechte se inspirovat.

Musíte si přečíst